Wizyty parlamentarzystów

- Pani Elisabeth Guigou, przewodnicząca komisji spraw zagranicznych Zgromadzenia Narodowego Republiki Francuskiej, Warszawa i Kraków, 21-23 marca 2013
- Pan Jack Lang, poseł, Warszawa, 6-8września 2012 r.
- Pan Philippe Marini, senator, Warszawa, 22-24 stycznia 2012 r.
- Senatorowie Komisji gospodarki, rozwoju zrownoważonego i zagospodarowania przestrzennego : senatorowie - Pan Pierre Hérisson (wiceprzewodniczacy komisji), Pani Esther Sittler, Panowie Philippe Darniche i Paul Raoult i administrator - Pan Jean-Luc Fernandez, (Warszawa i Łódź, 18-21 kwietnia 2011)
- Pan Gerard Larcher, przewodniczący Senatu Republiki Francuskiej, Warszawa, 27 stycznia 2011
- Pan Jean Bizet, Pani Odette Herviaux i Pan Nicolas-Jean Brehon, senatorowie, Warszawa, 20-21 października 2010
- Pan Henri Plagnol, poseł z Val-du-Marne, członek parlamentarnej komisji ds. zagranicznych, Warszawa, 23 lipca 2010
- Delegacja senacka: Pani Monique Papon, Wiceprzewodnicząca Senatu, Pan Yann Gaillard, Senator z Aube i Przewodniczący senackiej grupy przyjaźni polsko-francuskiej, Pan Ladislas Poniatowski, Senator z Eure (Forum francuskich i polskich samorządów lokalnych, (Poznań, 7 i 8 czerwca 2010 r.)
- Pani Catherine Vautrin, wiceprzewodnicząca francuskiego Zgromadzenia Narodowego (koncert inaugurujący Rok Chopinowski w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, 20 stycznia 2010 roku)
- Hubert Haenel, przewodniczący Komisji ds. Europejskich francuskiego Senatu (nadzwyczajne zgromadzenie Stowarzyszenia Senatów Europy poświęcone dwudziestoleciu demokracji w Europie Środkowej), Gdańsk, 22-24 października 2009
- Marc Laffineur, wiceprzewodniczący Zgromadzenia Narodowego, Warszawa, 2-3 czerwca 2009
- Christophe-André Frassa, senator reprezentujący Francuzów mieszkających poza Francją, Warszawa, 6-7 maja 2009
- Pierre Lequiller, przewodniczący Komisji Spraw Europejskich, Zgromadzenie Narodowe, Warszawa, 30-31 marca 2009 (spotkanie weimarskie)
- Axel Poniatowski, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Zgromadzenia Narodowego, Warszawa, 26-27 stycznia 2009
- Delegacja parlamentarna na Konferencji klimatycznej w Poznaniu, 10-13 grudnia 2008
- Bruno Sido, Senator Haute MArne, Françoise Joissains, Senator Bouches-du-Rhône, Françoise Briand, Posłanka z Essonne - delegacja, która towarzyszyła Nathalie Kosciusko-Morizet, sekretarz stanu odpowiedzialnej za ekologię, w Warszawa, w dn. 13-14 października 2008
- Jean-Pierre Cantegrit, senator partii UMP, Warszawa, 14 lipca 2008 (Święto Narodowe Francji)
- Krzysztof Lisek, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Sejmu, Paryż, 29 czerwca-6 lipca 2008 (na zaproszenie CAP)
- Gérard Larcher, senator, przewodniczący europejskiej misji flexisécurité, Warszawa, 23 czerwca 2008
- Hervé Gaymard, były minister rolnictwa, Warszawa, 5-7 maja 2008 (misja parlamentarna : bilans PAC)
- Thierry Mariani, vice-przewodniczący delegacji Zgromadzenia Narodowego ds. Unii Europejskiej, Warszawa, 27-29 kwietnia 2008
- Bernard Accoyer, Przewodniczący francuskiego Zgromadzenia Narodowego, Warszawa, 16-18 kwietnia 2008
- Andrzej Grzyb, Przewodniczący sejmowej komisji ds. zagranicznych, Paryż, 16 kwietnia 2008
- Pierre Lequiller, Przewodniczący delegacji na rzecz UE Zgromadzenia Narodowego, Warszawa, 14 kwietnia 2008
- Gérard Voisin, francuski poseł z Saône-et-Loire, Warszawa, 28 lutego 2008
- Yann Gaillard, francuski senator, przewodniczący senackiej grupy przyjaźni Francja-Polska (Warszawa 19-21 lutego 2008)
- Pierre Lellouche, francuski poseł, przewodniczący w Zgromadzeniu Parlamentarnym (22 marca 2006)
- Christian Poncelet, przewodniczący Senatu (25-26 maja 2004)
- Jean Arthuis, przewodniczący Komisji finansów Senatu (Warszawa, 11-12 maja 2004)
- Marek Borowski, przewodniczący Sejmu (Paryż, 2-3 grudnia 2003)
- Jerzy Jaskiernia, przewodniczący sejmowej Komisji ds. spraw zagranicznych (Paryż, 19 listopada 2003)
- Józef Oleksy, przewodniczący sejmowej Komisji ds. europejskich (Paryż, 12 listopada 2003)
- Stanisław Janas, przewodniczący sejmowej Komisji ds. obrony (26-28 sierpnia 2003)
- François Guillaume, sprawozdawca ds. Polski w delegacji Zgromadzenia Narodowego przy Unii europejskiej
- Marek Borowski, marszałek Sejmu (Paryż, 6 marca 2003)
- René André, wiceprzewodniczący delegacji Zgromadzenia Narodowego przy Unii europejskiej (5-6 lutego 2003)
- Edouard Balladur, przewodniczący Komisji ds. zagranicznych Zgromadzenia Narodowego (Warszawa, 7-8 listopada 2002)
- Hubert Haenel, przewodniczący delegacji Senatu przy Unii europejskiej (Warszawa, 3-5 czerwca 2002)
- Yann Gaillard, przewodniczący senackiej grupy przyjaźni francusko-polskiej (Warszawa, 6-8 lutego 2002)
- Raymond Forni, przewodniczący Zgromadzenia Narodowego (Polska, 1-2 lutego 2001)
- Maciej Płażyński, przewodniczący Sejmu (15 listopada 2000)
- Alain Barrau, przewodniczący delegacji Zgromadzenia Narodowego przy Unii europejskiej (listopad 200)
- Dominique de Villepin, przewodniczący Komisji ds. zagranicznych Zgromadzenia Narodowego (Warszawa, grudzień 1999)
- Jack Lang, przewodniczący Komisji ds. zagranicznych Zgromadzenia Narodowego (Warszawa, grudzień 1999)
- René Monory, przewodniczący Senatu (Polska, 21-22 lipca 1998)

opublikowano 29/03/2013

Haut de page