Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny 29 listopada 2015 r.

Stowarzyszenie małżonków szefów placówek dyplomatycznych i konsularnych działających w Warszawie zorganizowało w tym roku ponownie, przy pełnej współpracy polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i dyrekcji hotelu Marriott, wielką imprezę charytatywną pod nazwą Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny. Impreza ta odbędzie się w niedzielę 29 listopada 2015 r. od godziny 10.00 w warszawskim hotelu Marriott.

JPEG

Na gości czekać będzie wiele różnych stoisk, na których każda ambasada uczestnicząca w akcji sprzedawać będzie produkty pochodzące z jej kraju. Amatorzy regionalnych produktów i wyrobów gastronomicznych będą więc mogli zaopatrzyć się w nie albo popróbować na miejscu najsmakowitsze specjały kulinarne z całego świata. Będą też mogli nabyć przedmioty egzotyczne, a w każdym razie charakterystyczne dla talentów narodowych poszczególnych krajów.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, około pięćdziesięciu krajów mających w Warszawie placówki dyplomatyczne lub konsularne zapowiedziało chęć wzięcia udziału w tym kiermaszu.

W ubiegłych latach ten kiermasz dobroczynny cieszył się powodzeniem i zakończył się dużym sukcesem. Mamy nadzieję, że w tym roku wypadnie to jeszcze lepiej. Zebrane środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na zasilenie budżetów takich instytucji charytatywnych, jak SOS Wioski Dziecięce, Fundacja Wsparcia Amicus, Centrum Praw Kobiet, Chleb Życia i wiele innych.

Ambasada Francji spodziewa, że również w tym roku jej stoisko będzie jednym z najlepiej zaopatrzonych na całym Kiermaszu, a to dzięki hojności licznych francuskich firm :

Dior, Clarins, Pierre Fabre, Lilou, Air France, Sofitel, Wyborowa Pernod Ricard, PSA Peugeot Citroën, Du pareil au Même, Paul, Auchan, AGS, Carrefour, Sanofi, Crypton, Leclerc Ursynow, Meubles de Charmes, La Petite France, Secret de Vins.

opublikowano 02/06/2016

Haut de page