Lista chronologiczna Ambasadorów Francji w Polsce [fr]

Nazwisko Data Funkcja
Pan Buhler 29 czerwca 2012 Ambasador
Pan Barry Delongchamps 9 listopada 2007 Ambasador
Pan Ménat 23 wrzesień 2004 Ambasador
Pan Gautrat 29 stycznia 2002 Ambasador
Pan d’Aboville 6 luty 1997 Ambasador
Pan Contenay 14 luty 1994 Ambasador
Pan Bry 2 maj 1990 Ambasador
Pan Harel 4 wrzesień 1986 Ambasador
Pan Noiville 17 kwiecień 1985 Ambasador
Pan Raimond 18 sierpień 1982 Ambasador
Pan Dupuy 31 styczeń 1980 Ambasador
Pan Boidevaix 13 lipiec 1977 Ambasador
Pan Dauge 25 wrzesień 1973 Ambasador
Pan Jordan 20 marzec 1970 Ambasador
Pan Wapler 11 marzec 1966 Ambasador
Pan Charpentier 3 marzec 1962 Ambasador
Pan Burin des Roziers 1 sierpień 1958 Ambasador
Pan de Carbonnel 27 listopad 1956 Ambasador
Pan de Leusse 24 wrzesień 1954 Ambasador
Pan Dennery 19 wrzesień 1950 Ambasador
Pan Baelen 3 pażdziernik 1947 Ambasador
Pan Garreau 25 lipiec 1945 Ambasador
Pan Fouchet 10 grudzień 1944 delegat rzadu francuskiego
Pan Lancial 22 czerwiec 1942 przedstawiciel Narodowego Komitetu Francuskiego
Pan Noël 12 marzec 1935 Ambasador
Pan Laroche 31 grudzień 1925 Ambasador
Pan de Panafieu 24 listopad 1924 Ambasador
Pan de Panafieu 20 luty 1920 poseł nadzwyczajny i minister pełnomocny
Pan de Beaupoil de Saint-Aulaire 8 styczeń 1920 poseł nadzwyczajny i minister pełnomocny
Pan Pralon 1 maj 1919 poseł nadzwyczajny i minister pełnomocny
M. Pierre Buhler © MAE
M. François Barry Delongchamps © MAE
M. Pierre Ménat © MAE
M. Patrick Gautrat © MAE
M. Benoît d'Aboville © MAE
M. Daniel Contenay © MAE
M. Alain Bry © MAE
M. Claude Harel © MAE
M. Jean-François Noiville © MAE
M. Jean-Bernard Raimond © MAE
M. Jacques Dupuy © MAE
M. Serge Boidevaix © MAE
M. Louis Dauge © MAE
M. Augustin Jordan © MAE
M. Arnaud Wapler © MAE
M. Etienne Burin des Roziers @ MAE
M. Eric de Carbonnel © MAE
M. Pierre de Leusse © MAE
M. Christian Fouchet © MAE

opublikowano 18/01/2013

Haut de page